NZOZ Twoje Zdrowie

Aktualności z naszej Przychodni

Wszystkiego najlepszego

Wszystkiego co najlepsze, wiele radości tak w pracy, jak i w życiu prywatnym, pięknych i białych uśmiechów dla wszystkich Dentystów, a przede wszystkim naszych koleżanek z Poradni Stomatologicznej NZOZ Twoje Zdrowie. Jesteście naszymi bohaterkami pięknych uśmiechów :)

dzien dentystyNikt nie ma chyba wątpliwości, że zawód stomatologa to trudna i wymagająca praca. Warto go odwiedzić, nie tylko w ten szczególny dzień.

Dzień Dentysty to świetna okazja do tego, aby przypomnieć, jak odpowiednio dbać o zęby i jamę ustną. Oprócz regularnych wizyt u dentysty, czyli lekarza od pięknego uśmiechu, należy również przestrzegać kilku istotnych zasad. Przede wszystkim pamiętajmy o dokładnym myciu zębów codziennie rano i wieczorem. Bardzo pomocną praktyką jest także nitkowanie, czyli czyszczenie przestrzeni między zębami za pomocą nitki dentystycznej.

Pamiętajmy, że zaniedbanie zdrowia zębów poprzez unikanie kontroli stomatologicznej może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych nie tylko związanych z zębami i dziąsłami, ale z całym organizmem.

Poradnia Stomatologiczna NZOZ Twoje Zdrowie zadba o Wasze piękne uśmiechy. Zapraszamy.