Aktualności

Z dumą informujemy naszych pacjentów, że otrzymaliśmy akredytację Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością w ramach Ogólnopolskiego Progrmu Certyfikacji i Akredytacji potwierdzającą spełnienie niezbędnych wymagań do profesjonalnego leczenia nadwagi i otyłości.

Certyfikat w wersji PDF.


Zapraszamy do wszystkich naszych poradni specjalistycznych. Cały czas poszerzamy zakres usług, dołączają do nas nowi lekarze, dlatego zachęcamy do śledzenia informacji na stronie internetowej i facebooku.

Prosimy również o zrozumienie i śledzenie cenników, ponieważ w odpowiedzi na dynamiczne zmiany na rynku medycznym, jesteśmy zmuszeni do licznych korekt wycen poszczególnych usług.

Nie zapominamy oczywiście o pandemii, dlatego cały czas przestrzegamy zasad sanitarno-epidemiologicznych w naszej poradni.

Prosimy o przychodzenie do poradni w miarę możliwości pojedynczo, bez osób towarzyszących. Nadal obowiązkowe jest noszenie maseczek. Wizyty przeprowadzane są w poradni, tylko w wyjątkowych sytuacjach, głównie dotyczy to pacjentów infekcyjnych, możliwe są teleporady.

 

niepelnosprawniInformujemy również, że nasza przychodnia jest w pełni dostosowana do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych. Spełniamy wszelkie wymogi dla bezpiecznego poruszania się osób niepełnosprawnych oraz specjalistyczny sprzęt do transportu między piętrami. Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych to kolejne udogodnienie w naszej przychodni.

 


Nadal zapraszamy na zabiegi z osoczem bogatopłytkowym.

Cena zabiegu - jeden staw - jedna probówka 550 zł - cena nadal bardzo korzystna w stosunku do rynku.
Zabiegi wykonuje Pani doktor Ciecierska w piątki.
Zapisy w rejestracji.


Zapraszamy również do przeglądu znamion:

  • w każdy wtorek - dr Galera-Cebo,
  • w piątki - dr Filipowska.

Znamiona można usuwać w naszej poradni chirurgicznie metodą klasyczną, poprzez wycięcie zmiany albo poprzez elektrokoagulację zmiany lub wymrażanie- szczegółowy cennik w zakładkach.

W najbliższym czasie wprowadzamy nowe usługi – leczenie blizn, leczenie łysienia, leczenie owrzodzeń. Do leczenia stosować będziemy zabiegi z osoczem bogatopłytkowym oraz kolagenem.

W chwili obecnej odchodzimy od wykonywania teleporad. Sytuacja epidemiologiczna jest na tyle stabilna, że lekarze specjaliści przyjmują wszystkich pacjentów stacjonarnie. Ta forma wizyty może mieć tylko zastosowanie u pacjenta infekcyjnego jako pierwsza wizyta, niemniej kontrola musi odbyć się już w poradni.

Istnieje również możliwość wypisywania recept, jako kontynuacji leczenia, bez wizyty. Proszę tylko pamiętać, że przepisywane leki muszą być kontynuacją leczenia. Kod do e-recepty zostanie wysłany sms-em.

Opłatę za telewizyty i recepty dokonujemy przelewem na konto.

NUMER KONTA DO PRZELEWU: 05 1050 1360 1000 0090 7117 5468.


certyfikatDrodzy Pacjenci, niezmiernie miło nam poinformować Was, że NZOZ Twoje Zdrowie dołączyła do grona przedsiębiorców, którzy korzystają z energii pochodzącej w 100% z odnawialnych źródeł redukując w ten sposób emisję gazów cieplarnianych. Nasze działania są ukierunkowane na ratowanie planety i dbanie o przyszłość młodych pokoleń. Cenimy rozwiązania w pełni ekologiczne.

Dowodem potwierdzającym nasze starania o zdrową przyszłość przyszłych pokoleń jest uzyskany certyfikat potwierdzający odbiór zielonej energii.

 

Czym są świadectwa pochodzenia energii?

Świadectwo pochodzenia energii to specjalny dokument, który stanowi gwarancję, że energia elektryczna dla danego przedsiębiorstwa została wyprodukowana z odnawialnych źródeł energii. W obiegu gospodarczym nazywa się je inaczej zielonym świadectwem pochodzenia. Wspomniane dokumenty wydawane są przez Urząd Regulacji Energetyki dla danego podmiotu wytwarzającego energię z wody, wiatru czy słońca. Świadectwo pochodzenia energii wydawane jest również dla energii wytworzonej w okresie rozruchu technologicznego instalacji OZE.